محصولات فروشگاه ایران استیل

فروش تمامی محصولات استنلس استیل در ایران
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بیشتر بدانید

شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با محصولات استنلس استیل و تفاوت آلیاژها به این بخش مراجعه نمایید

مهندس مهران حداد زاده
مهندس مهران حداد زاده مدیریت عامل فروشگاه ایران استیل

پیام مدیریت:

با سلام
با حمد وسپاس خداوند متعال که به اینجانب توفیق خدمت رسانی به صنعت میهن عزیزم ایران را داده است. ما بیش از نیم قرن مفتخریم که در عرصه واردات محصولات استنلس استیل در خدمت عزیزان صنعتگر و کارآفرین باشیم.
این دوران برای ما و شما عزیزان خالی از دشواری نبوده و همواره با چالش های جدیدی روبرو بوده‌ایم ولی با همکاری شما عزیزان سعی در برطرف کردن این موانع بودیم.مانند فروش محصولات خویش در زمان‌های بحرانی و کمبود به قیمتی عادلانه که این امر سبب شد دین خود را به مشتریان وفادار خویش ادا کنیم.
از خدای خویش خواستارم که همینگونه بتوانم در سال‌های پیش رو سرآمد صنعت استنلس استیل باشیم. در همین راستا فروشگاه ایران استیل با بهره گیری از پرسنل حرفه‌ای و همکاری با برترین و بزرگترین کارخانجات تولید استیل در آسیا و اروپا و همچنین با داشتن نهایت ظرافت در حمل و نقل ، سعی در ارائه محصولی با کیفت داشته است.
هدف اینجانب و پرسنل عزیز فروشگاه ایران استیل خدمت رسانی صادقانه ، عادلانه و بی واسطه بوده و هست چراکه باعث می‌شود شما عزیزان با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید وچه امری نیکوتر از کمک به گردش چرخ صنعت استان و کشور عزیزمان در این روزهای سخت اقتصادی.
در آخر نیز امیدوارم بتوانیم زمینه‌های جلب رضایت شما عزیزان را با محصولی با کیفیت و قیمت عادلانه فراهم نماییم و از خداوند منان نیز این توفیق را مسئلت دارم.

مهران حدادزاده
مدیر عامل

جدیدترین محصولات


برخی از مشتریان وفادار ما

فروشگاه ایران استیل افتخار همکاری با این بزرگان را دارد: